KIRKLARELİ BABAESKİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2015-2016 ANADOLU İMAM HATİP LİSESLERİ HUTBE OKUMA YARIŞMASI

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü bünyesindeki Anadolu İmam-Hatip Liseleri arasında düzenlenen “Genç Hatipler Minberde” Hutbe Okuma Yarışması Kırklareli Bölgesi İl Finali Babaeski Anadolu İmam-Hatip Lisesi koordinatörlüğünde Babaeski Cedit Ali Paşa Camiinde 4 Mart Cuma günü saat 10.00’da yapıldı. 
2015-2016 ANADOLU İMAM HATİP LİSESLERİ HUTBE OKUMA YARIŞMASI

Yarışmaya Babaeski Anadolu İmam-Hatip Lisesi, Lüleburgaz Anadolu İmam-Hatip Lisesi ve Vize Anadolu İmam-Hatip Lisesi katıldı. Yarışmada jüri üyeliklerini Babaeski İlçe Müftüsü Vekili İbrahim YAMAN. Babaeski Cedit Ali Paşa Camii müezzin kayyımı Hüseyin KARA, Kırklareli Anadolu İmam-Hatip Lisesi meslek dersleri öğretmenleri Ahmet Hilmi TAŞÇI ve Bekir CANAN ile Babaeski İMKB Ticaret Lisesi Edebiyat Öğretmeni Fatih Mehmet KÖKSAL yaptı. Yarışmada Birinciliği Babaeski Anadolu İmam-Hatip Lisesinden Uğur BOZDEMİR kazandı. Lüleburgaz Anadolu İmam-Hatip Lisesinden İsmail PÜRENLİ ikinci, Vize Anadolu İmam-Hatip Lisesinden Sefa ASLAN ise üçüncü oldu. Birinci olan öğrenciye 1gr altın, gömlek ve kitap, ikinci ve üçüncü olan öğrencilere ise yarım gr altın, gömlek ve kitap hediye edildi.

 

 08-03-2016

Hacı Hasan Mahallesi Atatürk Caddesi No 30 Babaeski/KIRKLARELİ - 0 288 512 11 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.