KIRKLARELİ BABAESKİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020-2021 Yılı İlköğretim Haftası Kutlama Töreni Yapıldı.

2020-2021 Yılı İlköğretim Haftası Kutlama Töreni Yapıldı.

İlçemiz 2021 İlköğretim Haftası İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Kadriye TOKAT'ın  Atatürk anıtına çelenk koyması ile başladı. Pandemi tedbirlerine uyularak gerçekleştirilen törene; 1. Zırhlı Tugay Komutan Vekili Tank Binbaşı Razi CANSEVEN, Belediye Başkan Vekili Emine ŞENOL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadriye TOKAT ve sınırlı sayıda Okul Müdürü katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Kadriye TOKAT'ın İlköğretim Haftası Kutlama Mesajı

Değerli Meslektaşlarım , Kıymetli Velilerim, Sevgili Öğrencilerim ;

2020-2021 Eğitim Öğretim yılına Covid-19 tehdidinin gölgesinde ve buruk bir sevinçle başlıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın ve gençlerimizin,  21 Eylül'de başlayacak aşamalı yüz yüze eğitim ve uzaktan eğitim desteğiyle bu yıl ki eğitim - öğretim süreçlerini başarıyla gerçekleştireceklerine inanıyorum.

İlçemizdeki Sınıflarımızda sağlıklı eğitim-öğretim yapılabilmesi için her türlü tedbir alınmış ve çalışmalar titizlikle yerine getirilmiştir. Salgın münasebetiyle yaşanan her sıkıntıyı, her engeli milletçe aşacak güç ve kuvvetteyiz. Eğitim hayatımızda da engel tanımadan yolumuza devam edeceğiz.

 Çocuklarımızı Gençlerimizi bilgili ve donanımlı bir şekilde yetiştirmek hepimizin en önemli görevidir. Bugünün dünyasında nitelikli ve donanımlı insana ihtiyaç vardır. Bu nitelik ve donanıma; okuyan, araştıran, sorgulayan, gelişime ve değişime açık olan, çağın ruhunu doğru okuyan, çocuklarımız ve gençlerimiz sahip olacaktır. Geleceğin mimarı öğretmenlerimize bu hususta çok iş düşmektedir.

Bu meşakkatli ve kutsal görevlerini büyük özverilerle icra eden, yürekten inandığım öğretmenlerimize yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum.

Aydınlık ve güçlü Türkiye'mizin sigortası olan çocuklarımızın eğitimine hep birlikte katkı sunmalıyız. Hedeflenen başarılara ancak öğretmen öğrenci ve veli işbirliğiyle ulaşabiliriz. Eğitim ailede başlar, okulda gelişir ve toplumda olgunlaşır gerçeğini hiçbir zaman unutmamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle 2020 ? 2021 eğitim-öğretim yılının ilimize, ülkemize ve eğitim camiamıza hayırlı olması dileklerimle, öğrenci ve öğretmenlerimizin "İlköğretim Haftası"nı kutluyor, Sağlıklı ve  üstün başarılarla dolu bir yıl  diliyorum. Sağlıkla ve Sevgiyle Kalınız....

15-09-202015-09-202015-09-202015-09-2020

Hacı Hasan Mahallesi Atatürk Caddesi No 30 Babaeski/KIRKLARELİ - 0 288 512 11 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.