KIRKLARELİ BABAESKİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BABAESKİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDİYOR

Babaeski İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi tarafından hazırlanan ‘’Ninemin Çeyizleri’’ ve  ‘’Bagi’yi Kim Kurtaracak’’ adlı 2 proje Sabancı Üniversitesi tarafından iyi örnek olarak kabul edilmiş ve çok sayıda başvuru arasından seçilmiştir. 
BABAESKİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDİYOR

                 Eğitim alanında iyi örnek uygulamalarının seçilerek  paylaşılmasını sağlamak amacı ile Sabanci üniversitesi tarafından bu yıl 12.si düzenlenen ‘’Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’’ 11 Nisan 2015 tarihinde Sabancı üniversitesinde düzenlenmiştir. Babaeski İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi tarafından hazırlanan ‘’Ninemin Çeyizleri’’ ve  ‘’Bagi’yi Kim Kurtaracak’’ adlı 2 proje Sabancı Üniversitesi tarafından iyi örnek olarak kabul edilmiş ve çok sayıda başvuru arasından seçilmiştir.

       Öğretmenimiz Nurten Tarıyan tarafından Türkiye’nin çeşitli illerinde gelen proje katılımcılarına, İlçemizin iki  iyi örnek uygulaması Sabancı Üniveristesi Eğitimde İyi Örnekler konferansında sunularak İlimizi ve ilçemizi temsil etmiştir.

1111

 

Hacı Hasan Mahallesi Atatürk Caddesi No 30 Babaeski/KIRKLARELİ - 0 288 512 11 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.