KIRKLARELİ BABAESKİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Babaeski Trakyaka Çocuk Orkestrası Projesi Kapsamında Edirne´de Trakya Oda Orkestrası Tarafından Düzenlenen Konseri İzleme Faaliyeti Gerçekleştirildi.

Babaeski Trakyaka Çocuk Orkestrası Projesi Kapsamında Edirne´de Trakya Oda Orkestrası Tarafından Düzenlenen Konseri İzleme Faaliyeti Gerçekleştirildi.

       Trakya Kalkınma Ajansı 2015 Yılı Sosyo Ekonomik Kalkınma Mali Destek programı kapsamında Babaeski İlçe Milli Eğitim Müdrülüğü’nün Koordinatörlüğü ve  Babaeki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Babaeski Ortaokulu, Ayçiçeği Anaokulu, Gazi Osman paşa İlkokulu’nun ortaklığında yürütülen ‘’Babaeski Trakyaka Çocuk Orkestrası Projesi’’ kapsamında 25.03. 2015 tarihinde Edirne Ticaret ve Sanayi Odası konser salonunda Trakya Oda Orkestrası tarafından düzenlenen konsere, proje sürecinde eğitim alan ilkokul, ortaokul, lise öğrencileri ve öğrencilerin ailelerinden oluşan 100 kişilik bir ekip konser izleme faaliyetine katıldı.

 

      Konser izleme faaliyeti ile  Müziksel- ritmik zeka düzeyinin,  akranlarına oranla daha gelişmiş olduğunu  tespit ettiğimiz ve proje kapsamında kurmuş olduğumuz müzik atölyelerimizde, Ekim ayından bu yana eğitim alan öğrencilerimizin, eğitimin bir parçası olarak, rol model olacak örnekler ile karşılaşmaları hedeflendi.

.28-03-201628-03-201628-03-2016

Hacı Hasan Mahallesi Atatürk Caddesi No 30 Babaeski/KIRKLARELİ - 0 288 512 11 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.