KIRKLARELİ BABAESKİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GAZİ OSMAN PAŞA İLKOKULU YÖNETİCİLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ.

Gazi Osman Paşa İlkokulu Yöneticileri Babaeski Kaymakamımız Mustafa Asım ALKAN tarafından Başarı Belgesi ile Ödüllendirildiler.
GAZİ OSMAN PAŞA İLKOKULU YÖNETİCİLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ.

Babaeski Kaymakamı Sayın Mustafa Asım ALKAN, Bridge To Turkiye Fund derneği ile Gazi Osman Paşa İlkokulu dayanışmasıyla gerçekleştirilen etkinlik sınıfı projelerinin başarılı bir şekilde sonuçlandırılmasından dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa BAYRAK ve Gazi Osman Paşa İlkokulu Okul  Müdürü İlker ÇERÇEL, Proje Sorumlusu Mudur Yardımcısı Hilal KÖŞKEROĞLU KIRKAN’ı makamında kabul ederek; Gazi Osman Paşa İlkokulu yöneticilerine birer başarı belgesi vererek ödüllendirmiştir.

Gazi Osman Paşa İlkokulu 22 Nisan 2015 Tarihinde Etkinlik sınıfının açılışını görkemli bir şekilde yapmış ve Amerika’da bulunan Bridge To Turkiye  Fund  Derneği’nin öğrencilerine 23 Nisan Hediyesi olarak etkinlik sınıfının bağışlandığını vurgulamıştır.

 

Projede göstermiş oldukları çabalardan dolayı Sayın Kaymakamımız Mustafa Asım ALKAN, Okul Müdürü İlker ÇERÇEL’e ve Müdür Yardımcısı Hilal KÖŞKEROĞLU KIRKAN’a teşekkürlerini sunmuş; çalışmalarının devamını dilemiştir. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa BAYRAK, duyarlı davranışlarından ve çabalarından dolayı yöneticilerini kutlamıştır.

 

Hacı Hasan Mahallesi Atatürk Caddesi No 30 Babaeski/KIRKLARELİ - 0 288 512 11 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.