KIRKLARELİ BABAESKİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN KADRİYE TOKAT'IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN KADRİYE TOKAT'IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Başkomutanlık Meydan Muharebesi ve 30 Ağustos Zafer Bayramı´nın 99. yıldönümünü, milletçe idrak etmenin onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

      Yüce Milletimiz, dün olduğu gibi bugün de devletimizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü korumak için her türlü fedakârlığı gösterecek, bağımsız ve güçlü Türkiye kararlılığını sürdürecek güçtedir. Bizler de hep birlikte sergileyeceğimiz kararlı duruşumuz ve mücadelemizle, kurtuluş destanımızı yazan ecdadımızın bize emanet ettiği bu vatan için sonuna kadar hizmet edecek ve bu aziz vatanı bizden sonraki nesillere en güçlü şekilde miras bırakacağız.

      Bu duygu ve düşüncelerle; Büyük Zafer'in 99. yıldönümünü kutluyor, Anadolu'nun düşman işgalinden kurtarılmasında mücadele veren başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah arkadaşlarını ve şanlı bayrağımızın ebediyete kadar dalgalanması için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyorum.

 

Kadriye TOKAT

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hacı Hasan Mahallesi Atatürk Caddesi No 30 Babaeski/KIRKLARELİ - 0 288 512 11 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.