KIRKLARELİ BABAESKİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mimar Sinan İlkokulu’nda "Hayalim Gerçek Olsa" Projesiyle, Hayaller Gerçek Oluyor

Mimar Sinan İlkokulu’nda

 Mimar Sinan İlkokulu sosyal sorumluluk içeren e-twinning projesi kapsamında hazırlanan “Hayalim Gerçek Olsa” adlı proje ile maddi durumu iyi olmayan öğrencilerin isteyip de sahip olamadığı bir ihtiyacı karşılanacak.

Hayalim Gerçek Olsa adlı sosyal sorumluluk projesi ile okulda kurulan komisyonla proje hedefindeki öğrencileri belirleyecek. Proje ekibi tarafından iş birliği yapılacak kuruluşlar ziyaret edilecek, kendilerine proje hakkında bilgi verilecektir. Öğrenci ve öğrenci velisinin rencide edilmemesi için özen gösterilip öğrencinin Hayal ettiği birinci öncelikli ihtiyacı ödül mahiyetinde verilecek. Gelir seviyesi düşük veya kalabalık ailelerin çocuklarının bazı ihtiyaçlarını karşılamak. Anne ve babaların çocuklarının isteklerini yerine getiremediklerinden dolayı mutsuz olmalarını engellemek, gelir durumu iyi olmayan ailelerin çocuklarının, diğer çocuklarla sıcak ilişki kuramamalarını ortadan kaldırılması hedefleniyor.

Babaeski Kaymakamı Tarkan Keskin ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Bayrak Proje ile ilgili Bakanlıktan gelen Teşekkür belgesini  Mimar Sinan İlkokulu Müdürü Yenal Çörek ve Proje sorumlusu Öğretmen Zeynep Saygılı´ya verdiler.

09-05-2016

Hacı Hasan Mahallesi Atatürk Caddesi No 30 Babaeski/KIRKLARELİ - 0 288 512 11 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.