KIRKLARELİ BABAESKİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TRAKYA KALKINMA AJANSI 2015 YILI TEKNİK DESTEK PROGRAMI ‘’ ERASMUS PLUS KA1–KA2 PROJE YAZMA EĞİTİMİ ‘’ PROJEMİZ KABUL EDİLDİ.

TRAKYA KALKINMA AJANSI 2015 YILI TEKNİK DESTEK PROGRAMI   ‘’ ERASMUS PLUS KA1–KA2 PROJE YAZMA EĞİTİMİ ‘’ PROJEMİZ KABUL EDİLDİ.

BABAESKİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN TRAKYA KALKINMA AJANSI 2015 YILI TEKNİK DESTEK PROGRAMI KAPSAMINDA HAZIRLANAN ‘’ ERASMUS PLUS KA1–KA2 PROJE YAZMA EĞİTİMİ ‘’ ADLI PROJE BAŞVURUMUZ TRAKYA KALKINMA AJANSI TARAFINDAN KABUL EDİLEREK HİBE ALMAYA HAK KAZANDI.

 

   

        Babaeski İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarımızda görev yapmakta olan öğretmen ve idarecilerimize yönelik    Trakya Kalkınma Ajansı  Teknik Destek Programı Kapsamında  Ekim ayı içerisinde  20 öğretmen ve idarecimize Erasmus Plus KA1- KA 2 Proje yazma eğitimi verilecek.

         Trakya Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı kapsamında başvuru yapmış olduğumuz Erasmus Plus KA1- KA2 Proje yazma Eğitimi adlı projemiz, Babaeski İlçe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Proje Koordinatörü Nurten TARIYAN tarafından hazırlandı.

Trakya kalkınma Ajansının Teknik Desteği ile gerçekleşecek Erasmus KA1-KA2 Proje yazma eğitimi ile 20 idareci ve öğretmenimizin¸ Erasmus Plus Ana Eylem 1 (KA1); Eğitim, Öğretim ve Gençlik Alanındaki Hareketlilik Projeleri ve Ana Eylem 2 (KA 2); Yenilik Değişimi için İşbirliği alanında proje hazırlama, ortaklık geliştirme ve prosedürleri  ile ilgili teknik donanıma sahip olacaktır.

 

 Trakya Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı ile alınacak KA1- KA2 Proje yazma eğitimi ile idareci ve öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin Avrupa ülkelerinde staj yapma, Mesleki Eğitim öğrenci ve öğretmenlerinin Avrupa ülkelerinde meslekleri ile ilgili kurslara katılma gibi imkanlardan faydalanmalarını sağlayacak Hibeprogramlarına proje yazma becerisi geliştirmesi hedeflenmektedir.

 

proje

teknik destek

Hacı Hasan Mahallesi Atatürk Caddesi No 30 Babaeski/KIRKLARELİ - 0 288 512 11 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.