KIRKLARELİ BABAESKİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜM TÜRKİYE İSTİKLAL MARŞIMIZ İLE

TÜM TÜRKİYE İSTİKLAL MARŞIMIZ İLE

TÜM TÜRKİYE İSTİKLAL MARŞIMIZ İLE "TEK NEFES"...

İçinde bulunduğumuz pandemi dönemi sebebiyle uzunca bir süredir okul bahçelerimizde, öğrencilerimizle birlikte hep bir ağızdan okuyamadığımız İstiklal Marşı'mızı, bugün saat 10.00'da, öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin evlerinden ya da bulundukları yerlerden eşlik ettikleri törenle sevgi, özlem ve coşku içinde okuduk. Bayrak Törenleri eşliğinde gerçekleştirilen, Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK'un da Bakanlık Merkez Binası'nda iştirak ettiği, 81 ilimizdeki tüm okullarımızda okul yöneticilerimiz ve hâlihazırda görevli personelin katılımlarıyla icra edilen ve öğrencilerimiz ve ailelerimizin de öğretmenlerinin davetiyle saat 10.00'da TRT EBA kanallarındaki İstiklal Marşı törenine evlerinden katılım sağladığı özlem dolu törene okullarının yakınında ikamet eden aileler ise evlerinin pencere ve balkonlarından eşlik ettiler.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Kadriye TOKAT da İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Sayın Kenan ÖZDEMİR ve Sayın Yüksel YAZICI ile birlikte ilçemiz Atatürk Anadolu Lisesi'ndeki okul yönetici ve öğretmenlerinin de hazır bulunduğu İstiklal Marşı Töreni'ne iştirak ederek ülkemizin dört bir yanından yükselen coşku ve heyecana duygu dolu anlar eşliğinde ortak oldu. Öğrencilerimizin okullarında olduğu dönemde her pazartesi ve cuma günleri "tek nefes" olarak hep bir ağızdan coşku içinde okuduğumuz İstiklal Marşı'mızı Sayın Bakanımızın öncülüğünde tüm Türkiye'de bugün de aynı coşku ve heyecanla iştirak etmiş olmanın mutluluğuyla ülkemizin dört bir yanından bu anlamlı organizasyona eşlik eden tüm yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimize yürekten teşekkür eder; bugünkü bu anlamlı gönül birlikteliğimizin okullarımızın öğrencilerimizin çığlıkları ile dolup taşacağı mutluluk dolu günlere vesile olmasını dileriz.

11-01-2021

Hacı Hasan Mahallesi Atatürk Caddesi No 30 Babaeski/KIRKLARELİ - 0 288 512 11 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.